Продукция

Slab materials

Go to
Продукция

ROTARY CUT VENEER

Go to
Продукция

FUELWOOD

Go to

WELCOME to us

Основна ідея нашої компанії полягає в тому, щоб запропонувати покупцеві нові можливості для оптової купівлі високоякісного лущеного шпону, вологостійкої фанери, ДСП, ДВП, МДФ, ОСБ, ХДФ, тріски та погонажних виробів.

The convenient location of the company close to high-quality raw materials and the border with the European Union provides logistical advantages and convenience of supplying products to Europe. This factor makes it possible to offer the best wholesale prices.

High quality of products is ensured by careful selection of wood, high-tech equipment, modern laboratory control, qualified specialists, and proper storage is equipped warehouses.

Woodland Ukraine never stops at what has been achieved and is ready to expand the assortment together with the wishes of customers.

We use international experience and at the same time take into account the peculiarities of the Ukrainian market. Our employees are professionals with extensive experience in the trade of rotary cut veneer and sawn timber.

Read full text More details
Добро пожаловать

Our products

Наша продукция

OSB

Buy
Наша продукция

PLYWOOD

Buy
Наша продукция

ROTARY CUT VENEER

Buy
Наша продукция

ПАЛИВНА ДЕРЕВИНА

Buy

1200 m2

Production
area

The company plans annual expansion of areas and modernization of equipment, which allows to increase production volumes and introduce new technological processes.

80

Фахівців

Поряд з повсюдною автоматизацією, ми не припиняємо навчання, з метою підвищення кваліфікації персоналу. Щорічне зростання і розвиток відбувається завдяки нашим кваліфікованим співробітникам.

1000 m2

Складська
площа

У своєму розпорядженні склади у Волинській області, що забезпечує зберігання наявність і своєчасну доставку МДФ, ОСБ, фанери, рядове ДСП, пиломатеріалів цінних порід нашим клієнтам.

>14

Країн збуту

Поставки продукції здійснюються на європейський і арабський ринок, а також в Молдову і Боснію і Герцеговину. Ми розширюємо кордони географічної присутності і оптимізуємо логістику.

Our відповідальність

Деревина один з найбільш затребуваних поповнюваних природних ресурсів у світі. Наш продукт довговічний, індивідуальний і просто незамінний у багатьох областях. Неможливе існування меблевої та будівельної галузей без високоякісних, екологічних та різноманітних деревних матеріалів.

Ми знаємо, що торгівля деревом являє собою щось більше. Як комерційне підприємство з багатими традиціями, ми усвідомлюємо свою відповідальність за далекоглядне використання лісоматеріалів, щоб зберегти цей унікальний ресурс для майбутнього наших дітей.

У відповідності до цінностей компанії, ми працюємо виключно з деревиною, отриманою в результаті відповідальної та прозорої заготівлі. Наша основна ідея - цінувати деревину як природний ресурс.

Читать текст полностью Customer reviews
Наша ответственность

З питань придбання продуктів компанії, а також для отримання будь-якої потрібної Вам інформації, зв'яжіться з нашими менеджерами

Ask a question
Catalog

Customer reviews